• 2e vs. Black World

• Uczniowie klasy 2e, wraz z wychowawczynią p. prof. Górmińską, w ramach zajęć integracyjno-wychowawczych i dydaktycznych, uczestniczyli w zajęciach w całkowitej ciemności. Wymagało to od nich umiejętności komunikowania się i współpracy oraz wyostrzenia, innych niż oko, narządów zmysłów. Naszymi przewodnikami były osoby niewidome. Dodatkowo przespacerowaliśmy się ulicami naszego miasta.

• Wyjazd integracyjny klas pierwszych

• Już w drugim tygodniu września pierwszoklasiści mieli okazję się poznać na tradycyjnym wyjeździe integracyjnym. Spędzili dwa dni w lesie, korzystając z zajęć integracyjnych prowadzonych przez naszą psycholożkę i pedagożkę, zabaw i spacerów, które zaoferowali im wychowawcy oraz zawodów sportowych zorganizowanych przez nauczycieli WF. Wszystkim dopisywały świetne humory! Kolejny wyjazd już za rok!

• Ubezpieczenie

• Szanowni Rodzice!

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą ubezpieczenia, wybraną przez Radę Rodziców.

Można wybrać jeden z kilku dostępnych wariantów. Więcej informacji w zakładce Ubezpieczenie.

• Szkoły Pełne Talentów

• Oficjalnie rozpoczynamy akcję SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW #3! Gorąco zapraszamy do zbierania Talenciaków i wymieniania ich na nowy sprzęt dydaktyczny dla naszej szkoły.

Zasady są proste: za zakupy w sklepach Lidl otrzymacie Talenciaki, które będziecie mogli przekazać naszej szkole. Im więcej Talenciaków zbierzemy, tym więcej atrakcyjnych nagród będziemy mogli wybrać z Katalogu nagród.

Pamiętajcie, że dla pierwszych wśród najaktywniejszych przewidziane są nagrody!

Talenciaki będzie można wrzucać do skrzynki, która umieszczona będzie na półpiętrze na głównej klatce schodowej przy planie lekcji! Zbierajcie i wrzucajcie! Trzymamy kciuki!