• Kadra

        • Dyrektor Szkoły

          Panek Anna

          Wicedyrektor Szkoły

          Gałecka Elżbieta

          język polski

          Rakowska Anna
          Sarnecka-Papis Małgorzata
          Stasiak Izabela
          Szwed Piotr

          język angielski

          Bartos Alicja
          Jędrzejewska Dominika
          Kolasińska Aleksandra
          Kościelska - Suruło Iwona
          Kuna Aleksandra
          Leżańska Alicja
          Pachnowski Paweł

          język niemiecki

          Klein Eva
          Miksa Joanna
          Organiściak-Samecka Aneta
          Szelągowska Katarzyna
          Ułamek Małgorzata
          Wideńska Ewa

          język hiszpański

          Kunz Kinga
          Świerczyńska Aleksandra

          biologia

          Bartos Alicja
          Cyran- Patasińska Monika
          Granatowska Bożena

          historia / historia i społeczeństwo

          Borszyńska Sylwana
          Jaworski Piotr
          Witkowska Iwona

          Wiedza o społeczeństwie

          Borszyńska Sylwana
          Jaworski Piotr
          Petrykiewicz Alicja

          kultura antyku

          Petrykiewicz Alicja

          podstawy przedsiębiorczości

          Petrykiewicz Alicja

          Wiedza o kulturze

          Ułamek Małgorzata

          plastyka

          Rakowska Anna
          Sarnecka-Papis Małgorzata
          Ułamek Małgorzata

          geografia

          Morawska-Stusek Anna
          Moritz Aleksandra

          edukacja dla bezpieczeństwa

          Moritz Aleksandra
          Stępczyńska Agnieszka

          matematyka

          Gałecka Elżbieta
          Stanowska Justyna
          Stępczyńska Agnieszka
          Szamałek Anna
          Śmietańska Agnieszka

          Chemia

          Hekner Agnieszka
          Panek Anna
          Smulik - Gruska Marta

          Fizyka

          Michałowicz Karolina

          Wychowanie fizyczne

          Brzeziński Piotr
          Figa Daniel
          Markowska Agnieszka
          Michalak Małgorzata
          Tosik Marek

          religia

          Biziewski Łukasz

          informatyka

          Gawełek Arkadiusz

          Pedagog szkolny

          Różnowska-Bandurek Beata

          bibliotekarz

          Szymanek  Monika

    • Kontakty

      • VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka
      • osemka@8lolodz.eu
      • (+42) 678-65-22
      • 90-225 Łódź ul. Pomorska 105
      • biblioteka@8lolodz.eu
      • iod@8lolodz.eu
  • Galeria zdjęć

    • 20-lecie dwujęzyczności w VIII LO
    • Konferencja CLIL 20-lecie dwujęzyczności
    • USA
    • Pamietnik Żyda legionisty
    • Państwo podziemne 2018
    • Katalonia
    • Lachendorf
    • warsztaty chemiczne
    • warsztaty laboratoryjne PŁ (2)
    • Amerykańskie tourney VIII LO
    • Euroweek
    • otrzęsiny