• Skład Rady Rodziców:

Piotr Krzciuk,
          Agnieszka Rykier
          Małgorzata Danhauser

Informujemy, że wpłat na Radę Rodziców będzie można dokonywać przelewem bezpośrednio na konto Rady Rodziców: 55 1240 3028 1111 0010 9373 6230

w tytule podając imię i nazwisko ucznia, wraz z numerem klasy, do której uczęszcza.

radarodzicow.8lo@wp.pl to adres do kontaktów z Radą Rodziców

30 kwietnia 2021 r. z żalem pożegnaliśmy się z naszymi trzecioklasistami. Podczas uroczystego zakończenia roku klas maturalnych wręczyliśmy pamiątkowe statuetki w podziękowaniu za życzliwość i zaangażowanie w realizację zadań szkoły niezastąpionym członkom Rady Rodziców: pani Anie Szadkowskiej, pani Annie Gronowskiej i panu Tomaszowi Zalewskiemu.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za wspólne lata w VIII LO!

Uroczyste zakończenie roku klas maturalnych

30 kwietnia 2021 r. z żalem żegnamy się z naszymi trzecioklasistami. Wychowawcy wręczają absolwentom świadectwa ukończenia szkoły oraz nagrody książkowe wyróżniającym się w nauce i pracującym na rzecz środowiska szkolnego. Absolwentka z najwyższą średnią ocen Małgorzata Wójcik z klasy lingwistycznej została uhonorowana medalem dla najlepszego absolwenta 2021 – ZŁOTĄ ÓSEMKĄ.
          Statuetki za pracę w Samorządzie Uczniowskim i podejmowanie cennych inicjatyw otrzymali Julia Śliwińska i Jacek Zalewski. Za życzliwość i zaangażowanie w realizację zadań szkoły podziękowaliśmy również niezastąpionym członkom Rady Rodziców: pani Anie Szadkowskiej, pani Annie Gronowskiej i panu Tomaszowi Zalewskiemu.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wspólne lata w VIII LO!

Czytelnicy biblioteki szkolnej VIII LO dziękują Radzie Rodziców, która wspiera szkołę co roku zakupami zgodnymi z potrzebami edukacyjnycmi. W roku szkolnym 2021/2022 było to 40 lektur z nowego kanonu. W roku 2020/2021 104 lektury oraz komplet "Lord of the flies" Goldinga. Dzięki "Lord of the flies" nasi młodzi lingwiści będą mogli szlifować język angielski. Natomiast w roku szkolnym 2019/2020 aż 195 lektur z nowej podstawy programowej dla uczniów po szkole podstawowej i komplet dramatów Williama Szekspira. Dzięki dramatom bedziemy mogli realizować projekty związane z umową patronacką z Gdańskim Teatrem Szekspirowskim, w tym konkurs "Uszekspirowani".

Dziękujemy i zapraszamy do wypożyczania książek w bibliotece szkolnej.

• 90-225 Łódź ul. Pomorska 105 Poland