Nawigacja

Wolontariat

W grudniu 2017 roku wzieliśmy udział w akcji "Szlachetna paczka"

 

 
Relacja z wręczenia paczki Rodzinie.
Po pierwsze, rodzina bardzo pozytywnie zaskoczona z ilości paczek, za co bardzo podziękowali. Pan Stanisław powiedział, że nie spodziewał się aż takiej ilości. Po wniesieniu nowej lodówki pokazał w jakim staniem jest stara lodówka. Praktycznie w ogóle nie było w niej zimno, a na dodatek na dole lodówki było pełno wody. Syn rozpakowując prezenty najbardziej ucieszył się z butów. Pani Agnieszka podziękowała za to, że oprócz lodówki otrzymała też kuchenkę. Pan Stanisław ucieszony również z karmy dla zwierząt. Jest to też spory wydatek dla rodziny, gdyż w mieszkaniu jest dużo zwierząt. Kurtki i buty zimowe przydadzą się na zimę. Będą one wykorzystywane przez kilka najbliższych lat.
Co chce przekazać wolontariusz?
Bardzo dziękuję za zaangażowanie się w pomoc rodzinie w programie Szlachetna Paczka. Rodzina była bardzo szczęśliwa ze wszystkich prezentów. Dziękuję za bardzo dobry kontakt telefoniczny, wszystko co trzeba było ustalić udało się bez problemów. Przed okresem świątecznym chciałbym życzyć wesołych Świąt Bożego Narodzenia. Żeby pomoc, którą otrzymała od Państwa rodzina, wróciła też do Was.
Co chce powiedzieć od siebie Rodzina?
Podziękowania wypełniła Pani Agnieszka. "Dziękuję bardzo za wszystkie paczki, najbardziej za kuchnię i lodówkę. Dziękuję." Rodzina powiedziała też, też że wszystkie prezenty się bardzo przydadzą.
Dziękujemy!
Zespół SZLACHETNEJ PACZKI

Społeczność VIII LO włączyła się w program "Na Ratunek" Stowarzyszenia Sursum Corda
działającego na rzecz dzieci chorych i niepełnosprawnych. Przeprowadziliśmy kampanię charytatywną
i sprzedawaliśmy na terenie szkoły Świąteczne Kartki Dobroczynne.


Szkolny Klub Wolontariatu tradycyjnie zorganizował mikołajkowy kiermasz ciast.
Dochód będzie przeznaczony dla Hospicjum Dzieci Osieroconych w Łodzi


PODZIEL SIĘ WIGILIĄ 2017

 w ramach akcji podarunków dla dzieci niepełnosprawnych, wychowanków, podopiecznych:
Zespołu Szkół Specjalnych nr 2, Specjalnej Szkoły Podstawowej nr 105, Specjalnej Szkoły Podstawowej nr 194, Specjalnej Szkoły Podstawowej nr 168, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 3, Fundacji dla Dzieci z Chorobami Nowotworowymi "Krwinka" oraz Fundacji Swim For A Deam uczniowie przekazali artykuły szkolne: plastelinę, farby, kredki, mazaki, książki edukacyjne, kartony kolorowe, bloki rysunkowe, zeszyty, długopisy, ołówki, bibułę kolorową, papier samoprzylepny i piórniki.

 

Aktualności

Kontakt

  • VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka
    90-225 Łódź
    ul. Pomorska 105
  • (+42) 678-65-22

Galeria zdjęć