• Lista podręczników na rok szkolny 2023/2024

          Godzina dostępności nauczycieli dla uczniów i rodziców

          Nauczyciele są do dyspozycji przez 60 minut. Wskazane jest umówienie się osobiste lub przez Librus.

          Alicja Bartos

          środy 14:50-15.20

          Binkowski Maciej

          czwartki 14:00

          Borecka Agnieszka

          środy 14:50

          Brzeziński Piotr

          wtorki 8:00

          Drogosz Agata

          środa 16.00

          Gałecka Elżbieta

          środy 15.00

          Gawełek Arkadiusz

          środy 15:30

          Gawlak Marta

          piątki 7.00

          Gontarska-Pawluczyk Ewa

          poniedziałki 7:15

          Górmińska Ewa

          środy 14.00

          Grabowski Przemysław

          środy 15.45

          Granatowska Bożena

          czwartki 7:15

          Jaworski Piotr

          czwartki 15.00

          Jędrzejewska Dominika

          czwartki 15:45

          Karbowiak Michał

          wtorki 14.00 (co dwa tyg.)

          Koch Agnieszka

          czwartki 8.30

          Kolasińska Aleksandra

          środy 15.00

          Kościelska-Suruło Iwona

          czwartki 14:50

          Krupska Alicja

          środy 14:50

          Krych Katarzyna

          czwartki 7:15

          Kubacka Katarzyna

          wtorki, 14:50-15.20

          Kucharczyk Beata

          poniedziałki 14.50

          Kuna Aleksandra

          czwartki 15:40

          Leżańska Alicja

          czwartki 15:40

          Maj Mirosława

          poniedziałki 13.55

          Marciniak Gabriela

           

          Maryniak Julia

          środy 14:50

          Michalak Małgorzata

          piątki 14.00

          Miksa Joanna

          poniedziałki 8:15

          Morawska-Stusek Anna

          wtorki 7:15

          Moritz Aleksandra

          czwartki 14:50

          Organiściak-Samecka Aneta

          poniedziałki 7.15

          Panek Anna

          środy 15.00

          Petrykiewicz Alicja

          poniedziałki 14.50

          Poprawa Justyna

          czwartki 7.15

          Rajkowski Adam

          środy 14.00

          Rakowska Anna

          środy 7:15

          Sarnecka-Papis Małgorzata

          wtorki 14.50

          Smulik - Gruska Marta

          środy 14.50

          Stępczyńska Agnieszka

          wtorki 14:50

          Szelągowska Katarzyna

          czwartki 7.15

          Szwed Piotr

          wtorki 14:50

          Szymanek  Monika

          piątki 7.00

          Śmietańska Agnieszka

          piątki 7:15

          Ułamek Małgorzata

          środy 15.00

          Wideńska Ewa

          poniedziałki 14.50

          Witkowska Iwona

          wtorki 7.15

          Wyszomierski Marek

           

           

          Psygolog, pedagog, pielęgniarka i bibliotekarka zapraszają w dni, kiedy realizowane są zajęcia dydaktyczne.

          PEDAGOG SZKOLNY p. Koch                               

          poniedziałek  800 - 1430     

          wtorek           900 - 1430 

          środa             800 - 1500 

          czwartek       1030  - 1700

          piątek            800 - 1430

          PSYCHOLOG, p. Drogosz                            

          poniedziałek   1100  - 1330             

          wtorek            900 - 1430 

          środa             1030  - 1530

          czwartek        900 - 1430 

          piątek             1130  - 1600

          GABINET PROFILAKTYKI ZDROWOTNEJ                           

          wtorek            800 - 1200  PIELĘGNIARKA           

          środa             1210 - 1610  PIELĘGNIARKA

          czwartek         800 - 1200  PIELĘGNIARKA

          piątek             1110 - 1410  PIELĘGNIARKA

          BIBLIOTEKA SZKOLNA                               

          poniedziałek  8.00 - 14.00                             

          wtorek           8.00 - 14.00             

          środa             8.00 - 13.00

          czwartek        8.00 - 15.00 

          piątek            8.00 - 14.00

          MEDIOTEKA JĘZYKA NIEMIECKIEGO                               

          poniedziałek   14.00 - 16.00                              

          środa             13.00 - 16.00