• Aktualności i ogłoszenia

• 11.01.2018 (w godzinach 15:00-18:10) w VIII LO multiplikator programu DELFORT Adam Grodek przeprowadzi warsztaty na temat: Niemiecki po niemiecku. Wskazówki, sposoby, metody na drodze do jednojęzyczności. Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znajdują sie pod linkiem:

16.11.2017 (w godzinach 16.00-19.15) w ŁCDNiKP w Łodzi multiplikator programu DELFORT Adam Grodek przeprowadzi warsztaty z tematu: berufsbezogenes Deutsch. Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znajdują sie pod linkiem:

Drogie Koleżanki i Koledzy,

Goethe-Institut zaprasza nauczycieli języka niemieckiego wszystkich typów szkół do udziału w konkursie „Deutsch hat Klasse /Niemiecki ma klasę“ 2017/2018.

Konkurs motywuje do nauki języka i rozwija kompetencje społeczne uczniów, pomaga w zmianie aranżacji sali do nauki niemieckiego, polepsza warunki pracy nauczycieli i wpływa na pozycję i prestiż języka w szkole.

W załączniku znajdziecie Państwo zaproszenie do konkursu. Dalsze informacje znajdują się na naszej stronie www.goethe.de/polen/dhk

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 10 października 2017. Wszyscy chętni do udziału w seminarium na temat konkursu proszeni są o jak najszybsze zgłoszenia ze względu na ograniczoną liczbę miejsc hotelowych.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Ewa Dorota Ostaszewska

Monika Łagowska