Wiadomości

          • Nasi Finaliści! Gratulacje!

          • Finaliści tegorocznej edycji Olimpiady Zwolnieni z Teorii uczestniczyli 28 maja w gali wręczenia nagród dla najlepszych projektów w Polsce. Działania te mają realny wpływ na zmianę postaw społecznych. 

            6 zespołów z naszej szkoły (ok. 40 osób) zdobyło prestiżowe międzynarodowe certyfikaty z zarządzania projektami sygnowane przez Project Management Institute.  "Adopciaki", "Droga do aktywnosci", "Skup się i patrz szerzej" to nazwy projektów ,które zdobyły dodatkowe nagrody Brązowych Wilków. 


            Gratulujemy wszystkim i dziękujemy

          • Gratulacje dla Debatantów

          • Uczniowie naszego szkolnego koła debat oksfordzkich, jako reprezentacja województwa i regionu OBEN Łódź, wzięli udział w finałach Krajowych Mistrzostw Polski w Debatach Historycznych, organizowanych przez Centralę IPN w Warszawie. Nasi debatanci tym razem nie zdołali zająć miejsca na podium, ale po zaciętej walce z 12 innymi mistrzami województw z całej Polski wracają do Łodzi bez wstydu.

            Całej drużynie w składzie: Artur Nieściur (1C), Nataniel Kubicki (3C), Maciej Drogosz (3C) i Franciszek Rychter (3C) oraz Pani Profesor Iwonie Witkowskiej składamy serdeczne gratulacje i życzymy powodzenia w kolejnych turniejach w nowym roku szkolnym.

          • Uroczyste wręczenie dyplomów DSD II

          • W Ambasadzie Niemiec odbyła się uroczysta gala wręczenia dyplomów DSD II (Deutsches Sprachdiplom). Nasi absolwenci klasy dwujęzycznej odebrali zasłużone certyfikaty potwierdzające bardzo dobrą znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym podjęcie studiów w krajach niemieckojęzycznych.

            To wyjątkowe wyróżnienie jest efektem wielu lat nauki, zaangażowania i systematycznej pracy. Gratulujemy wszystkim absolwentom osiągniętego sukcesu i życzymy powodzenia w dalszej edukacji oraz realizacji ambitnych planów!