2 czerwca (wtorek) o godzinie 13:30 odbędzie się piknik językowy, podczas którego klasa wstępna będzie hucznie świętować zakończenie pierwszego etapu edukacji językowej. Serdecznie zapraszamy wszystkich zerówkowiczów oraz kandydatów do klasy wstępnej do wspólnej zabawy. Będzie to doskonałą okazją do poznania naszej szkolnej społeczności i czasem na nawiązanie pierwszych ósemkowych znajomości.
W programie pikniku:
- języku w ruchu,
- uwolnij swój potencjał językowy,
- interaktywna gra plenerowa,
- znajdź swoją planetę,
- Ósmeka od kuchni.
W programie przewidziany poczęstunek. Przyjdź do nas - gwarantujemy dobrą zabawę!
.jpg)