• Czy wiesz, co się dzieje na ostatnim piętrze?

• Czwórka młodych i ambitnych uczniów klasy IIc zabierze was w podróż po zakamarkach ludzkiej psychiki, jeśli przeczytacie książkę „Ostatnie piętro".

To thriller psychologiczny wzbudzający niepokój i strach. Zapewniamy, że to nie jedyne emocje, jakich dostarczy lektura opowiadań. Poznacie mieszkańców z pozoru zwyczajnej kamienicy, między innymi młode małżeństwo z niewielkimi problemami, malarza, który - jak większość artystów – ucieka od rzeczywistości w świat swoich wizji, starszą panią przeżywającą od wielu lat traumę wyniesioną z czasów wojny.
          Każdy z bohaterów ujawnia głęboko dotąd skrywane pokłady swojej ciemnej natury.

Kiedy już pomyślicie, że będzie dobrze, nadejdzie kolejne stadium psychozy. Jednakże najtrudniejszym momentem może być dojście na sam szczyt kamienicy i zobaczenie, co czyha na końcu.

W podróż na ostatnie piętro zapraszają: Laura Adamiak, Adrianna Kusiak, Zuzanna Majchrowska, Piotr Błażejewski.

Pomóż nam wydać książkę!  Wystarczy, że wejdziesz w poniższy link i oddasz głos!