Konkursy z języka angielskiego

Zgodnie z naszą ósemkową wieloletnią już tradycją odbył się projekt multimedialny z zakresu kultury krajów anglojęzycznych. Jego kulminacją był finał w piątek 23-go lutego, w którym najlepsze pary reprezentowały swoje grupy angielskiego i to jak! Dziękujemy Wam za wszechstronne zgłębienie tematu, zachwycające wizualnie prezentacje i oczywiście ich przedstawienie oraz serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wyróżniony, t.j.:

I MIEJSCE:

Iwona Presler i Karolina Matecka -  I C

II MIEJSCE:

Małgorzata Ceran i Oliwia Klimczak - II C oraz Wiktoria Śniadek i Barbara Rakowska - II A

WYRÓŻNIENIA:

Oliwia Matusiak i Paulina Szymczak -  I A

Zuzanna Baćkowska i Mateusz Kalinka -  I A

Natalia Mrówczyńska i Anna Krakowiak/Gabriel Poreda -  II A/II D

Jeszcze raz gratulujemy i do zobaczenia przy pracy nad projektem w przyszłym roku :)

IX edycja Konkursu Literackiego w Języku Angielskim

W roku szkolnym 2016/2017 zaprosiliśmy uczniów szkół gimnazjalnych do udziału w IX edycji konkursu literackiego w języku angielskim ‘INSPIRED BY THE MUSES’ – ANCIENT GREEC E AS THE INEXHAUSTIBLE SOURCE OF CREATIVE IDEAS.

Studium Języków Obcych MLC.języka angielskiego było Sponsorem głównych nagród – jednego rocznego i dwóch semestralnych kursów

Informacja o sponsorze Konkursu Literackiego w Języku Angielskim

zdjęcia VI edycja - Agata Zamirska 2d