Nawigacja

Laureaci olimpiad

Olimpijczycy



2016 r.

Gaja Staroń - finalistka Olimpiady Filozoficznej

2011 r.
Patryk Fischer - laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Niemieckiego.
2010 r.
Anna Osiewała - laureatka Olimpiady Historycznej.
Patryk Fiszer - finalista Olimpiady Języka Niemieckiego
2009 r.
Aleksandra Wewer - finalistka Olimpiady Języka Niemieckiego
Paweł Kucejko - finalista Olimpiady Historycznej.
Iga Zgoła - finalistka Olimpiady Filozoficznej
2008 r.
Dawid Ligocki - laureat Olimpiady Języka Niemieckiego
Marta Matusiak - finalistka Olimpiady Historycznej.
Marlena Kowalska - finalistka Olimpiady Teologii Katolickiej
2007 r.
Dawid Ligocki - laureat Olimpiady Języka Niemieckiego
Tomasz Jachimek - laureat Olimpiady Historycznej
2006r.
Sabina Giełzak - laureatka Olimpiady Języka Niemieckiego.
2005 r.
Sabina Giełzak - laureatka Olimpiady Języka Niemieckiego.
Agnieszka Jakimiak - finalistka Olimpiady Literatury Polskiej i Języka Polskiego.
2004 r.
Igor Wilk - finalista Olimpiady Informatycznej w Języku Angielskim.
2003 r.
Olimpiada języka niemieckiego- Damian Mrowiński, Paweł Grzegorzewski, Adam Binkiewicz, Paweł Smolarek, Magda Pogroszewska.
Olimpiada Języka Angielskiego - Tomasz Sienkiewicz.
Olimpiada Historyczna - Agnieszka Bachlińska.
Olimpiada Ekologiczna - A.Kamińska, J.Majcher, B.Jagura.
2002 r.
Olimpiada języka niemieckiego - Katarzyna Pałuba, Paweł Grzegorzewski.
Olimpiada Języka Polskiego- Katarzyna Pałuba.
Olimpiada Historyczna- Agnieszka Bachlińska.
Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej - A.Bachlińska A.Dąbrowska J.lebiedzińska.
2001r.
Olimpiada języka niemieckiego Katarzyna Pałuba, Krzysztof Buczkowski, Paweł Grzegorzewski
Olimpiada Chemiczna Emilia Obijalksa
Olimpiada języka niemieckiego Katarzyna Pałuba, Krzysztof Buczkowski, Paweł Grzegorzewski
Olimpiada Chemiczna - Emilia Obijalsa
Olimpiada Ekologiczna - P. Kloc, A.Płoszajska, A.Bawolska .
Olimpiada Wiedzy Religijnej - A.Jończyk, A. Koszełowicz, K.Teodorczyk, I.Wilk.
2000 r.
Maciej Kowalczyk - finalista Olimpiady Praw Człowieka
Joanna Broda - finalistka Olimpiady Języka Niemieckiego
Krzysztof Buczkowski - finalista Olimpiady Języka Niemieckiego
Katarzyna Pałuba - finalistka Olimpiady Języka Niemieckiego
Dagmara Rode - finalistka Olimpiady Języka Polskiego
Piotr Książek - finalista Olimpiady Języka Niemieckiego
1999 r.
Małgorzata Kurzyjamska - laureatka Olimpiady Języka Niemieckiego
1998 r.
Małgorzata Kurzyjamska - finalistka Olimpiady Języka Niemieckiego
Marta Kudzin - finalistka Olimpiady Wiedzy Religijnej
1997 r.
Karolina Stanilewicz - laureatka Olimpiady Plastycznej
1996 r.
Małgorzata Ludwisiak - laureatka Olimpiady Plastycznej
Karolina Stanilewicz - finalistka Olimpiady Plastycznej
Aleksandra Jędrzejewska - finalistka Olimpiady Wiedzy Religijnej
1995 r.
Konrad Brzozowski - finalista Olimpiady Języka Polskiego
Małgorzata Ludwisiak - finalistka Olimpiady Plastycznej
1994 r.
Monika Wiśniewska - finalistka Olimpiady Biologicznej
1993 r.
Monika Wiśniewska - finalistka Olimpiady Biologicznej
1990 r.
Jarosław Kubacki - finalista Olimpiady Filozoficznej
Jarosław Kubacki - laureat Olimpiady Historycznej
1989 r.
Dariusz Kacprzak - laureat Olimpiady Plastycznej
1988 r.
Maciej Duda - finalista Olimpiady Języka Niemieckiego
Renata Berłowska - finalistka Olimpiady Muzycznej
1987 r.
Tomasz Lis - finalista Olimpiady Chemicznej
Agata Janik - finalistka Olimpiady Języka Rosyjskiego
1985 r.
Maciej Chadrysiak - finalista Olimpiady Historycznej
1983 r.
Apolonia Sikorska - finalistka Olimpiady Języka Niemieckiego
Dorota Szczepaniak - finalistka Olimpiady Języka Niemieckiego
1978 r.
Maria Starnowska - finalistka Olimpiady Historycznej
1977 r.
Krystyna Smasz - laureatka Olimpiady Języka Rosyjskiego
1976 r.
Jolanta Fiszer - finalistka Olimpiady Biologicznej
1975 r.
Andrzej Udalski - laureat Olimpiady Astronomicznej
Jerzy Kołodziejczyk - laureat, Andrzej Siemaszko - finalista XXI Olimpiady Chemicznej
1974 r.
Andrzej Udalski - laureat Olimpiady Astronomicznej
Jerzy Kołodziejczyk - wyróżniony, Andrzej Siemaszko - finalista XX Olimpiady Chemicznej
1973 r.
Krzysztof Krubski - laureat III Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
Włodzimierz Majchrzak, Andrzej Siemaszko - laureaci, Ryszard Jankowski - finalista XIX Olimpiady Chemicznej
Wanda Grochowska, Hanna Walczak - finalistki Olimpiady Biologicznej
Andrzej Udalski - finalista Olimpiady Astronomicznej
1972 r.
Krystyna Wintrowicz - finalistka I Olimpiady Biologicznej
Blandyna Wiercińska - finalistka Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
Włodzimierz Majchrzak - laureat XVIII Olimpiady Chemicznej
1969 r.
Andrzej Pęczak, Krzysztof Przytuła, Andrzej Waszczykowski - I miejsce w eliminacjach dzielnicowych X Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym.
1968 r.
Przemysław Gerstman - finalista Olimpiady Chemicznej
1967 r.
Janusz Surewicz - finalista Olimpiady Fizycznej
1966 r.
Paweł Knabe, Marek Brożyński - laureaci Olimpiady Fizycznej
1965 r.
Andrzej Dryński - finalista XI Olimpiady Chemicznej
Wojciech Andrzejewski, Jerzy Kośmider, Aleksander Nadel - finaliści Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
1964 r.
Sławoj Bieniasz, Jacek Słoniński, Marek Starosta, Leszek Bulski - finaliści Olimpiady Astronomicznej
1961 r.
Witold Filipowicz - laureat, Jacek Bartkowiak - finalista VII Olimpiady Chemicznej
Wojciech Starosta - finalista IV Olimpiady Geograficznej
1960 r.
Witold Filipowicz i Jacek Bartkowiak - finaliści VI Olimpiady Chemicznej
1957 r.
Jan Krzywański - laureat III Olimpiady Chemicznej
1956 r.
Jan Krzywański - laureat II Olimpiady Chemicznej

Aktualności

Kontakt

  • VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka
    90-225 Łódź
    ul. Pomorska 105
  • (+42) 678-65-22

Galeria zdjęć