Nawigacja

 

25 października 2017r wznawia swoją działalność koło polonistyczne Spiżowe strofy i wersety. Spotkania odbywać się będą raz w miesiącu zawsze w środę na zerówce w sali 24 lub 28. Pierwsze spotkanie poświęcone będzie erotykom drugie zaś parodii, kolejne dotyczyć będą małych form prozatorskich.

Do koła nie trzeba się zapisywać, wystarczy przyjść i być z nami.
Czekamy na wszystkich zainteresowanych.                       

                                    Małgorzata Sarnecka – Papis i Anna Rakowska

 

Zajęcia dodatkowe w II półroczu 2015/2016                                 

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

FORMA REALIZACJI

TERMIN ZAJĘĆ

1.

Bartos Alicja

zajęcia wyrównawcze dla Ibc , jedna osoba z IIIac zostaje na próbną ustną maturę (z omówieniem 20 - 25 minut).

środy na „0”

piątki na 8 godz. lekc.

2.

Bogdalska Anna

zajęcia dodatkowe dla maturzystów dotyczące głównie zaawansowanych środków językowych lub ćwiczeń na ustną maturę

środy na 8 godz.lekc. (lub, jeśli nie można w środę, we wtorek na 1 godz. lekc.)

3.

Chorąży Michał

wolontariat

 

4.

Figa Daniel

 piłka nożna, koszykówka

piątki od 15.30 do 17.00

5.

Jaworski Piotr

Wolontariat, spotkania Klubu Historycznego im. Armii Krajowej

 

6.

Kolasińska Aleksandra

przygotowanie do egzaminu maturalnego ustnego i pisemnego na poziomie podstawowym, oraz elementy poziomu rozszerzonego.


piątek, 14.45-15.30

7.

Kozieł  Małgorzata

zajęcia wyrównawcze (głównie dla uczniów klasy IId)

w miarę potrzeb, bez stałego terminu

8.

Madanowska Barbara

przygotowanie do matury pisemnej PR

przygotowanie do ustnej matury

próbne ustne matury

środy na „0”

konsultacje indywidualne terminy są indywidualnie uzgadniane - zerówki lub po lekcjach.

9.

Markowska Agnieszka

siatkówka, siłownia, koszykówka

czwartki od 15.30 do 17.00

10.

Michalak Małgorzata

siatkówka, siłownia, koszykówka

środy od 15.30 do 17.00

11.

Morawska-Stusek Anna

przygotowanie do matury, rozwiązywanie przykładowych zadań maturalnych z poszczególnych działów z geografii

wtorki - 8. godz. lekc.

czwartki - 1 godz. lekc.

12.

Moritz Aleksandra

zajęcia wyrównawcze, wyjścia i wycieczki szkolne

poniedziałek 2godz.lekc. lub czwartek 8godz.lekc.

13.

Okupska Marta

zajęciami wyrównawczymi dla klas pierwszych.

poniedziałki, 1 godz.lekc.

14.

Organiściak- Samecka Aneta

1. przygotowanie do matury z języka niemieckiego na poziomie rozszerzonym
2. przygotowanie do ustnego egzaminu DSD I,II (uczniowie klasy 1a i 2a)

Termin stały: poniedziałek 7.25-8.10, terminy dodatkowe (w zależności od potrzeb)

wt i/lub piątek 7.25-8.10

15.

Petrykiewicz Alicja

1.zajęcia z uczniami pracującymi w grupach zadaniowych w ramach XIV edycji interdyscyplinarnego  projektu edukacyjno -artystycznego z antykiem w tle Homo viator, czyli Wędrówką jedną życie jest człowieka.
2. Zajęcia dodatkowe z wosu dla uczniów zdających maturę z tego przedmiotu.

Spotkania odbywają się w każdy poniedziałek od godz. 14.45 do ok. 18.00.

 

 

 

piątek od godz.14.45

16.

Rakowska Anna

-fakultet dla maturzystów

- przygotowanie do konkursów  
-zajęcia wyrównawcze, zaliczenie semestru  

wtorki 7 i 8 godz. lekc.
różne dni

różne dni

17.

Rosiak Artur

dodatkowa godzina historii dla IIIC, poziom rozszerzony
koło olimpijskie dla uczniów klas I-szych i II-ich

wtorki

18.

Różnowska-Bandurek Beata

Promocja szkoły

 

19.

Sarnecka-Papis Małgorzata

Fakultety:  3A

                  3B

wtorek, 7 godz.lekcyjna

piątek, 7 godz.lekcyjna

20.

Stasiak Izabela

Charakter zajęć: konsultacje zbiorowe, indywidualne, warsztaty, próby z uczniami w ramach projektu Homo viator, czyli Wędrówką jedną życie jest człowieka.

poniedziałki od godz. 14.45

21.

Szamałek Anna

Przygotowanie do matury

Zajęcia wyrównawcze PR kl1d

poniedziałek 8godz.lekc.

środa 7godz.lekc.

22.

Szymanek Monika

przygotowanie do matury z języka niemieckiego z uczennica klasy 3b oraz konsultacje do projektu KSIĄŻKA ARTYSTYCZNA z wybranymi osobami z klasy 1c

 

23.

Szelągowska Katarzyna

zajęcia dodatkowe przygotowujące do matury dwujęzycznej.

Koło olimpijskie języka niemieckiego

piątek 9. godz. lekcyjna

 

termin ruchomy

24.

Śmietana Ilona

koło języka hiszpańskiego, konsultacje.

wtorek 8 godzina lekcyjna: 14:50-15:35.

25.

Śmietańska Agnieszka

fakultet poziom rozszerzony

wtorek 7:30 – 9:00

26.

Ułamek Małgorzata

projekt edukacyjno-artystyczny Łódź - miasto wielokulturowe
Liczba osób - obecnie ok 70.

termin stały wtorek od 15.00 oraz termin ruchomy w zależności od potrzeb ( 2-3 razy w tygodniu).

27.

Wężyk Luiza

zajęcia z maturzystami

po odejściu maturzystów będą zajęcia przygotowujące do matury dla klasy 2 d

w poniedziałki i piątki o 7.20-8.05

28.

Witkowska Iwona

Zajęcia z historii przygotowujące do matury. Testy maturalne.

czwartki godz. 8.15

29.

Woźniak Anna

Przygotowanie do matury i konkursów

Termin ruchomy

Aktualności

Kontakt

  • VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka
    90-225 Łódź
    ul. Pomorska 105
  • (+42) 678-65-22

Galeria zdjęć