W grudniu 2017 roku wzieliśmy udział w akcji "Szlachetna paczka"

Społeczność VIII LO włączyła się w program "Na Ratunek" Stowarzyszenia Sursum Corda
działającego na rzecz dzieci chorych i niepełnosprawnych. Przeprowadziliśmy kampanię charytatywną
i sprzedawaliśmy na terenie szkoły Świąteczne Kartki Dobroczynne.

Szkolny Klub Wolontariatu tradycyjnie zorganizował mikołajkowy kiermasz ciast.
Dochód będzie przeznaczony dla Hospicjum Dzieci Osieroconych w Łodzi

PODZIEL SIĘ WIGILIĄ 2017

w ramach akcji podarunków dla dzieci niepełnosprawnych, wychowanków, podopiecznych:
Zespołu Szkół Specjalnych nr 2, Specjalnej Szkoły Podstawowej nr 105, Specjalnej Szkoły Podstawowej nr 194, Specjalnej Szkoły Podstawowej nr 168, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 3, Fundacji dla Dzieci z Chorobami Nowotworowymi "Krwinka" oraz Fundacji Swim For A Deam uczniowie przekazali artykuły szkolne: plastelinę, farby, kredki, mazaki, książki edukacyjne, kartony kolorowe, bloki rysunkowe, zeszyty, długopisy, ołówki, bibułę kolorową, papier samoprzylepny i piórniki.

ul. Pomorska 105