• Psycholog

• Od 1.10.2019 w szkole zatrudniony jest psycholog. Pani Małgorzata Wasiak pełni dyżury w gabinecie nr 3 na parterze w następujących terminach:
            wtorki 8.15-12.00
            czwartki 12.30-17.00
            piątki 8.15-10.30

• Dobrowolne ubezpieczenie

• W roku szkolnym 2019/2020 Rada Rodziców wybrała ubezpieczenie Compensa OWU NNW 2019

Osoby, które nie opłaciły składki gotówką, mogą wejść na stronę https://szkola.compensa.pl i wpisać hasło, które zostało wysłane przez Librus, aby dokonać wpłaty przelewem.

• Wyjazd integracyjny klas pierwszych

• W dniach 16-17 września pierwszoklasiści rozpoczynający w tym roku swoją naukę w trybie trzyletnim udali się wraz z wychowacami i opiekunami na wycieczkę do urokliwego, znajdującego się wśród lasów spalskiego ośrodka Zacisze. Tam mieli okazję lepiej poznać siebie nazwajem, nauczycieli oraz zasady panujące w szkole. Przećwiczyli również, podczas zajęć zaproponowanych przez wuefistów, umiejętności współpracy w grupie. Następnie trenowali zdolności artystyczne, a może w jeszcze większym stopniu organizacyjne, przygotowując w ekspresowym tempie autoprezentacje klas, które doskonale sprawdziły się jako dodatkowo atrakcja podczas wieczornego ogniska, poprzedzającego dyskotekę. Zwieńczeniem wyjazdu był odbywający się kolejnego dnia przedpołudniowy spacer do zabytkowych bunkrów z okresu II wojny światowej znajdujących się w miejscowości Konewka. Tuż po nim zmęczeni, ale i zadowoleni uczestnicy wycieczki wrócili do Łodzi.