• Sprawdzian predyspozycji do klasy wstępnej

• Kandydaci do klasy wstępnej z językiem niemieckim są proszeni o:

• zalogowanie się do systemu rekrutacji elektronicznej (wprowadzenie danych)
          • potwierdzenie udziału w sprawdzianie predyspozycji językowych drogą mailową na adres osemka@8lolodz.eu do 6 czerwca 2022 r, do godz. 15.00

Tylko zarejestrowanym Kandydatom, którzy złożyli do 17 maja 2022 r. wniosek do szkoły pierwszego wyboru (można wybrać dowolną szkołę), VIII Liceum może wprowadzić do systemu wyniki sprawdzianu predyspozycji językowych, który jest warunkiem koniecznym do podjęcia postępowania rekrutacyjnego do klasy wstępnej z językiem niemieckim.

Kandydaci do klasy wstępnej, niezależnie od kolejności wyboru klas w systemie rekrutacji, przystępują obowiązkowo do sprawdzianu predyspozycji językowych. Sprawdzian przeprowadzany jest w języku polskim. Nie sprawdza wiedzy i umiejętności z języka niemieckiego, ale predyspozycje uczniów do nauki języków obcych.

Termin sprawdzianu predyspozycji językowych: 7 czerwca 2022 r, godz. 13.00
          oraz 21 czerwca 2022 r. godz. 13.00
           dla kandydatów, którzy z przyczyn losowych nie mogli przystąpić do sprawdzianu predyspozycji językowych w terminie głównym tj. 7 czerwca 2022 r.

Przykladowy test predyspozycji jezykowych

Sprawdzian predyspozycji językowych odbędzie się w VIII LO im. Adama Asnyka w Łodzi, ul. Pomorska 105 (prosimy o przyniesienie legitymacji).

Masz pytanie dotyczące rekrutacji do Ósemki?

Zadaj je tutaj!    lub zadzwoń pod numer 696366204.

• 90-225 Łódź ul. Pomorska 105 Poland