• Wyniki z przeprowadzonego testu kompetencji językowych w dniu 8 czerwca 2021

          w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Asnyka w Łodzi

           

          Lista osób które przystąpiły do testu:

           

          Klasa dwujęzyczna mat-geo

           

          Lp.

          Nazwisko i Imię

          Wynik testu

          1

          Banaszczak, Maja

          zaliczony

          2

          Borowska, Hanna

          zaliczony

          3

          Brynkiewicz, Amelia

          zaliczony

          4

          Burska Amelia

          zaliczony

          5

          Buta Natalia

          zaliczony

          6

          Ceterowski, Bartosz

          zaliczony

          7

          Czarnecka, Patrycja

          niezaliczony

          8

          Dębski, Paweł

          zaliczony

          9

          Gawińska, Zuzanna

          zaliczony

          10

          Górniak Maja

          zaliczony

          11

          Gwóźdź, Anna

          zaliczony

          12

          Jędrzejewska, Jagoda

          zaliczony

          13

          Juraszczyk, Stanisław

          zaliczony

          14

          Karasiński, Antoni

          zaliczony

          15

          Kłąb, Karolina

          zaliczony

          16

          Kochański, Radosław

          zaliczony

          17

          Kowalska, Martyna

          zaliczony

          18

          Labuk, Lars

          zaliczony

          19

          Łuczak, Ida

          zaliczony

          20

          Łuczak, Mateusz

          zaliczony

          21

          MACIEJUK, JULIA

          zaliczony

          22

          Mateja, Zofia

          zaliczony

          23

          Nowański, Piotr

          zaliczony

          24

          Nowicka, Daria

          zaliczony

          25

          Ogieniewski, Antoni

          zaliczony

          26

          Pruszyńska Barbara

          niezaliczony

          27

          Sadowska, Wiktoria

          zaliczony

          28

          Słupczyński, Igor

          zaliczony

          29

          Szymańska, Maria

          zaliczony

          30

          Urbańska, Maja

          zaliczony

          31

          Wagner, Karol Krystian

          zaliczony

           

           

           

          Klasa dwujęzyczna biol-chem

           

          Lp

          Nazwisko i Imię

          Wynik testu

          1

          Buchalska, Agata

          niezaliczony

          2

          Cieszyńska, Lena

          zaliczony

          3

          Czarnecka, Patrycja

          niezaliczony

          4

          Kaczmarek, Liwia

          zaliczony

          5

          Karasiński, Antoni

          zaliczony

          6

          Kłąb, Karolina

          zaliczony

          7

          Kochański, Radosław

          zaliczony

          8

          Kurzawa, Michał

          zaliczony

          9

          Mateja, Zofia

          zaliczony

          10

          Ogieniewski, Antoni

          zaliczony

          11

          Rutkowska, Aneta

          zaliczony

          12

          Studnicki, Maciej

          zaliczony

          13

          Szymańska, Maria

          zaliczony

          14

          Wagner, Karol Krystian

          zaliczony

          15

          Żakieta, Antoni

          zaliczony

           

           

          Wyniki z przeprowadzonego testu predyspozycji językowych w dniu 8 czerwca 2021

          w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Asnyka w Łodzi

           

          Lista osób które przystąpiły do testu:

          Lp.

          Nazwisko i Imię

          Wynik testu

          1

          Bartosik, Krystian

          zaliczony

          2

          Borkowska, Maria

          zaliczony

          3

          Borowska, Hanna

          zaliczony

          4

          Buta, Natalia

          zaliczony

          5

          Ceterowski, Bartosz

          zaliczony

          6

          Cichawa, Kamila Gracja

          zaliczony

          7

          Głowacka, Olga

          zaliczony

          8

          Gortat, Natalia

          zaliczony

          9

          Gozdek, Adrian

          zaliczony

          10

          Góralska, Natalia

          zaliczony

          11

          Górniak, Maja

          zaliczony

          12

          Hajduk, Bartosz

          zaliczony

          13

          Hilt, Oliwier

          zaliczony

          14

          Jasińska, Oliwia

          zaliczony

          15

          Jaszczuk, Julia

          zaliczony

          16

          Jaworska, Sandra

          zaliczony

          17

          Jędrzejczyk, Maria

          zaliczony

          18

          Kaczmarek, Liwia

          zaliczony

          19

          Karkowska, Julia

          zaliczony

          20

          Karolewski, Adam

          zaliczony

          21

          Kłąb, Karolina

          zaliczony

          22

          Kosiński, Bartosz

          zaliczony

          54

          Kotliński Maksym

          zaliczony

          23

          Kowalewska, Dominika

          zaliczony

          24

          Kowalska, Martyna

          zaliczony

          25

          Książek, Zofia

          zaliczony

          26

          Leśniak, Oskar

          zaliczony

          27

          Łapka, Laura

          zaliczony

          28

          Łuczak, Ida

          zaliczony

          29

          Łuczak, Mateusz

          zaliczony

          30

          MACIEJUK, JULIA

          zaliczony

          31

          Mateja, Zofia

          zaliczony

          32

          Moniuszko, Rafał

          zaliczony

          33

          Nawrocki, Karol

          zaliczony

          34

          Nowicka, Daria

          zaliczony

          35

          Ogieniewski, Antoni

          zaliczony

          36

          Ostrowska, Klaudia

          zaliczony

          37

          Perzyńska, Zofia

          zaliczony

          38

          Piątkowski, Jakub

          zaliczony

          39

          Pruszyńska, Barbara

          zaliczony

          40

          Przybycin, Stanisław

          zaliczony

          41

          Raczkowski, Mateusz

          zaliczony

          42

          Rojek, Michalina

          zaliczony

          43

          Rostobaia, Mariam

          zaliczony

          44

          Rybiński, Aleksander

          zaliczony

          45

          SIKORA, MAGDALENA

          zaliczony

          46

          Słupczyński, Igor

          zaliczony

          47

          Sokołowska, Julia

          zaliczony

          48

          Szkudlarek, Roch

          zaliczony

          49

          Tarkowski, Borys Adam

          zaliczony

          50

          Tylkowski, Wiktor

          zaliczony

          51

          Urbańska, Maja

          zaliczony

          52

          Wójcik, Julia

          zaliczony

          53

          Żebiałowicz, Tobiasz

          zaliczony