• Nagłówek

•     Cykliczny projekt biblioteczno – polonistyczny Książka artystyczna rozkręca się. Wydawałoby się, że po trzech latach projektowania i tworzenia książek uczniowska inwencja się wyczerpie. Nic podobnego!
              W uznaniu dla świeżości pomysłów naszej młodzieży z przyjemnością prezentujemy książki – albumy, pudełkowe nagrobki, manekiny, szufladki z obrazkami, tace z zaskakującą zawartością, aktówki, klisze filmowe, okiennice  wykorzystujące technikę decoupage.
              Klasy humanistyczne pracują w projekcie pod opieką pań: Moniki Szymanek, Izabeli Stasiak i Alicji Petrykiewicz.
              Zdjęcia: Joanna Leszczyńska (Ic), Izabela Stasiak

Antyczne motywy humaniści oprawili tym razem w misę pełną złotych monet, oryginalne drewniane skrzynki, przenieśli na papier czerpany i kliszę filmową.Książki zostały zaprezentowane na Festiwalu Kultury Antycznej. Można je oglądać w bibliotece szkolnej. Zapraszamy!